Kick-off AEP-Pulse: van reststroom tot grondstof – Inagro
Wat als de reststroom van de ene kweek de grondstof wordt voor de andere? Binnen het AEP-Pulse-project brengen we die gedachte in de praktijk via het Aqua-Entomo-Ponics-systeem: een circulair productiesysteem waarin aquacultuur, insectenteelt en plantenteelt elkaar versterken. Tijdens deze kick-off lichten we het project toe en gaan we in panelgesprek in op de kansen en mogelijkheden van dit circulaire model, waarin de kracht van de kringloop centraal staat.
Programma
12.30 uur Ontvangst
13.00 uur Deel 1 – Reststromen valoriseren met Aqua-Entomo-Ponics? In dit eerste deel nemen we je mee in AEP-Pulse via demo’s en co-creatie. Samen met de deelnemers verkennen we circulaire producten, processen en leertrajecten in onderwijs en praktijk.
15.00 uur Koffiepauze
15.30 uur Deel 2 – Experts aan tafel: reststromen in de praktijk – Een interactief panelgesprek waarin experten met elkaar in dialoog gaan en praktijkervaringen uitwisselen.
16.30 uuur Deel 3 – Praktijkdemo AEP@Inagro – Aardbeiteelt, hydroprei, visteelt en insectenteelt gekoppeld aan elkaar.
17.00 uur Netwerkreceptie
Praktisch
Datum: donderdag 26 maart 2026, van 12.00 tot 18.00 uur
Locatie: Inagro, Ieperseweg 87, 8800 Rumbeke-Beitem
Meer info: stefan.teerlinck@inagro.be, 051/27 33 89
Deelname is gratis, inschrijven via www.inagro.be/agenda.











